MŠ Běstvina
Den otevřených dveří 19.10.2024 v mateřské škole
7. 10. 2024

Vážení rodiče našich absolventů, samotní absolventi, bývalí zaměstnanci, občané Běstviny a blízkého okolí či přátelé naší mateřské školy,

dovolte nám, abychom vás u příležitosti 60 let od otevření Mateřské školy Běstvina v současné budově, pozvaly na Den otevřených dveří spojený s prohlídkou budovy, versnisáží historických fotografií a doprovodným programem.
Kromě toho vás čeká soutěž o nejkrásnější dýni, zdobení perníčků a možná přijde i kouzelník ...

Budeme rády, když předáte naše pozvnání v rodinách či u známých, se kterými jste v kontaktu a o kterých víte, že naší mateřskou školou procházeli posledních 60 let a zajímalo by je, jak se jejich školka změnila. Pro každého absolventa, kterého najdeme zapsaného v naší kronice, máme připravený malý dárek!

Za současný kolektiv mateřské školy vás společně se svými blízkými zve

Andrea Procházková, ředitelka mateřské školy